Ucieleśnienie marzeń motoryzacyjnych

Czyli o dieslu z LPG.

cezar-auta.otomoto.pl

"Hej, Polacy, hej, Polacy My jesteśmy wyjątkowi" te słowa z piosenki pt. "Polacy" autorstwa zespołu Big Cyc pasują do różnych sytuacji, w których przychodzi odnajdować się Nam, Polakom. W moim odczuciu pasują one również do sposobu postrzegania szeroko rozumianego świata motoryzacji przez niektórych jej fanów. Fanów z Polski. Nie ukrywam, że ostatnio komentujący na portalu autokult.pl tylko mnie utwierdzili w tym przekonaniu. Jesteśmy wyjątkowi. Lubimy LPG, do tego stopnia, że bez wahania widzielibyśmy taką instalację w niejednym aucie klasycznym. Przecież to racjonalizacja kosztów, a zabytki powinny być w muzeach. Śmiem twierdzić, że "gazowalibyśmy" lub "swapowalibyśmy" na TD z wielką chęcią wiele aut. Taki widać nasz światopogląd.

W związku z powyższym mam wzór ucieleśniający marzenia motoryzacyjne tychże fanów. Jest nim Volkswagen LT 35 autolaweta, diesel z LPG. Diesel i LPG mówią same za siebie, poza tym jest to VW, który jakby nie było utożsamiany jest z jakością i prestiżem plus jest to autolaweta, a więc sporo da się przewieźć. Co więcej to marzenie na czterech kołach jest do kupienia w rozsądnej kwocie. Link do ogłoszenia.

Drodzy fani, nie ma na co czekać, kto pierwszy ten lepszy!

Autor: Paweł Skrzypczyński PESfoto

Zobacz również: Nowy Peugeot 308 SW i 308 GTi - podsumowanie serii testów

Podziel się:

Przeczytaj także:

Także w kategorii Blogi:

KAC - Kaczor z klasą Škoda Rapid Spaceback na weekend Kupić samochód za rozsądną cenę - trojaczki Volkswagena i nie tylko Bentley Eight '86 KAC czyli... Kaczor w Californii Koci mix Youngtimer Warsaw - zakończenie sezonu Mercedes-Benz 300 SEL 3.5 (W109) 2014 Spotting Mix KAC czyli... Kaczor And Cactus Kupić samochód za rozsądną cenę – "antyki" w salonach Witajcie na KAC-u Spotkanie na szczycie Jak działa zawieszenie hydropneumatyczne Kupić samochód za rozsądną cenę – tegoroczne nowości Škoda Octavia RS 2.0 TSI – wideo test Test Škoda Octavia RS 2.0 TSI – men in black Trójmiejski Klasyczny Happy End 2014 Zachowanie kierowców na polskich autostradach – czyli never ending story Kupić samochód za rozsądną cenę - prolog Checker Marathon - klasyczna żółta taksówka Hybryda jest lepsza od turbo i trzeba się z tym pogodzić O braku mocy słów kilka Mamy nowy rekord!

Popularne w tym tygodniu:

Renault Clio R.S. 220 Trophy – test [wideo]